Iran Transfo
 

معرفی

 

شرکت عایق های الکتریکی پارس تنها تولید کننده قطعات عایق جامد انواع ترانسفورماتور های قدرت، توزیع و فوق توزیع در کشور و یکی از معدود سازندگان این قطعات در سطح بین المللی بر پایه ورق ترانسفورماتور (پرس بورد و پرس پیپر) و چوب ترانسفورماتور (چوب فشرده لایه ای) و کاغذ های عایق ویژه می باشد. بسیاری از تولید کنندگان مشهور تجهیزات و ابزار های الکتریکی بر کیفیت مطلوب محصولات ما اعتماد کرده و از 35سال تجربه و تکنولوژی پیشرفته موجود در این شرکت بهره می برند.

تولید قطعات سیستم های عایقی بر پایه سلولز (شامل پرس برد، پرس پی پر، چوب فشرده لایه ای، و همچنین کاغذ های ویژه عایقی) برای انواع ترانسفورماتورهای توزیع، فوق توزیع، و قدرت می باشد. که بسیاری از تولیدکنندگان تجهیزات صنعت برق، با اتکا بر کیفیت بالای محصولات و تکنولوژی مدرن، از تجربه کاری بیش از 35سال این شرکت بهره مند می شوند.

 

مواد و قطعات عایقی ترانسفورماتور

 

قطعات عایقی ساخته شده از ورق های پرس برد و چوب فشرده، به علت خلوص بالا، استحکام مکانیکی و اشباع کامل با روغن در ترانسفورماتورهای روغنی قدرت، فوق توزیع و توزیع استفاده می شوند:

 

 

رفتارهای مکانیکی و الکتریکی پرس برد اشباع شده با روغن را نمی توان در سایر مواد عایقی بدست آورد خصوصاً قابلیت بسیار خوب جذب روغن، کارکرد بدون تخلیه جزئی را میسر می نماید.

 برای تقسیم بندی کانال های پر تنش روغن به شکاف های باریک بکار برده می شود. چیدمان حائل ها بصورت عمود بر خطوط میدان الکتریکی می باشد. قطعات عایقی که از قابلیت اشباع کامل برخوردارند، با ثبات ابعادی و خواص عایقی بسیار مطلوب و با کیفیت بالا تولید می شوند.

 

-   قطعات عایقی فرم دار از جنس پرس برد

 

قطعات عایقی فرم دار مانند نبشی های محافظ، قطاع های پوزه ای و خروجی ها که قابلیت انطباق پذیری با شرایط  میدان های الکتریکی ترانسفورماتور را دارا می باشند.

 

-   قعات عایقی ماشین کاری شده از جنس چوب فشرده

 

در ترانسفور ماتورهای قدرت در ساخت کنده کمانی، نیم رینگ و کنده ها در نواحی نزدیک به انتهای سیم پیچ استفاده می شوند که به سیم پیچ ها نیرو وارد کرده و نگهدارنده اتصالات می باشند.  

 

آزمایشگاه مواد عایقی جامد شرکت عایق های الکتریکی پارس

 

آزمایشگاه مواد عایقی جامد شرکت عایق های الکتریکی پارس هم اكنون قادر به انجام بيش از 100 روش تست مطابق با استانداردهاي بين المللي  IEC ،  ISO و ASTM  بر روي محصولات متنوع ساخته شده از مواد عايق جامد مي باشد.

آزمايش ها در 4 گروه طبقه بندي شده اند:

-   تست هاي فيزيكي و شيميايي

-   تست هاي مكانيكي

-   تست هاي الكتريكي

-   تست راديوگرافي X-Ray

 

 

 

 

 

 

 

 

 

وب سایت : www.pei-co.com

مدير عامل : آقاي حميد كاظمي

ایمیل : sales@pei-co.com

تلفن : 1-32221480-024

فکس : 32221483-024

تلفکس (واحد فروش) : 32221878-024

آدرس : شهرک صنعتی شماره یک (علی آباد) – فاز یک – خیابان روزبه