Iran Transfo
پیام تبریک مدیرعامل محترم گروه صنعتی ایران ترانسفو به پاس ثبت رکوردهای فروش و تولید

  

خانواده بزرگ گروه صنعتی ایران ترانسفو

سلام علیکم

خداوند تبارک و تعالی را شاکریم که دستان پرتوان و عزم استوار، غیرت و همت تک تک  شما عزیزان یک بار دیگر برگ زرینی به افتخارات عظیم گروه صنعتی ایران ترانسفو افزود. در ماهی که گذشت با تدبیر و تلاش مثال زدنی همکارانمان در شرکت بازرگانی ایران ترانسفو، ترانسفورماتور توزیع زنگان، ایران ترانسفو ری و ترانسفورماتورسازی کوشکن رکورد بی نظیر فروش بیش از شش هزار ترانسفورماتور توزیع به ثبت رسید و همکاران پرتلاشمان در کارخانه قدرت و فوق توزیع نیز تولید 1640MVA را رقم زدند. این موفقیت های بی نظیر و ارزشمند منجر به ثمراتی گردیده که اینک با اتکال به خداوند متعال و با باوری عمیق به همراهی و همگامی همه شما همکاران، آینده ای بسیار روشن را برای این مجموعه صنعتی پرافتخار بیاندیشیم و به پاس این همدلی و همراهی و هم افزایی در مسیر تلاش جهادگونه ملتمسانه دست به دعا در درگاه حضرت حق برداریم و شکر به جای آوریم که  «به شکراندرش مزید نعمت است»

شما همکاران عزیزم در این شرایط خاص اقتصاد داخلی و فضای کسب و کار بین المللی حاکم بر پروسه تامین، تولید و فروش، فعل توانستن را با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب در جهاد تولید و خدمت صرف نمودید و متعصبانه و متعهدانه برای توسعه و پایداری صنعت برق ایران عزیزمان مطابق با برنامه های ابلاغی وزارت محترم نیرو تلاش نمودید. تلاشی که نیک و پرثمر بود و مایه مسرت و تسلیم در مقابل این اراده و غیرت.

بر این اساس بر خود فرض می دانم به عنوان خادمی کوچک در این خانواده بزرگ، از تک تک شما همکاران عزیز اعم از اعضای محترم هیئت مدیره، مدیران محترم عامل، مدیران و کارکنان محترم کلیه شرکت های تابعه، معاونین، مدیران و کلیه کارکنان محترم شرکت ایران ترانسفو و همچنین رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی کار در ایران ترانسفو ، زنگان و ری تشکر و قدردانی نمایم. چرا که قطعا همه آحاد همکاران در کلیه شرکت های گروه در حصول این موفقیت سهیم بوده و هستند. چه آنهایی که در تامین سهیم بوده اند و چه آنهایی که تولید کرده اند و چه عزیزانی که در فروش و  خدمات پس از فروش ایفای نقش نموده اند و چه آنهایی که در تولید قطعات و مواد و امور پشتیبانی در شرکت های گروه تلاش داشته اند.

عزیزانم ما با همدیگر راهی را شروع کرده ایم که در مسیرمان علیرغم فراز و نشیب هایی که متصور هستیم جز به موفقیت نمی اندیشیم و دوشادوش هم برای ثبت رکوردهای جدید در تولید و فروش بر هر مانعی که اراده پولادین و همت والایمان را نشانه رفته باشد فائق خواهیم آمد.

انشاء الله

حق نگهـــــدار و ِیــار و یــاورتان ّبــاد 

     بهزاد ظهیری

 مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو