Iran Transfo
برگزاری دومین جلسه شورای مدیران در سال 97

 

دومین جلسه ی شورای مدیران در سال 97 صبح روز 2خرداد ماه ، به صورت ویدئو کنفرانس با حضور مدیر عامل محترم جناب آقای دکتر ارسلان فتحی پور، مدیران عامل شرکتهای اقماری و مدیران گروه تشکیل گردید.

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، طبق دستور مقام محترم مدیر عامل حاضرین گزارشی از وضعیت حاضر و روند فعالیتهای خویش را ارائه دادند.

بیشترین مباحث مطرح شده در این بخش مباحث مربوط به تولید سریع  سفارشات اخذ شده  بود که مدیر عامل محترم تشکیل جلسات و کارگروهایی را برای پیگیری سریع و رفع موانع را در دستور کار قرار دادند.

از دیگر مواردی در این بخش مطرح گردید می­توان موارد ذیل اشاره کرد:

تحقق بودجه شرکت آشنا راه سما 20درصد بالاتر از مقدار پیش بینی شده و طرح خرید ناوگان جدید برای این شرکت، انتقال اولین محموله شرکت از طریق حمل و نقل طلایه داران، تولید 4 دستگاه ترانسفورماتور قدرت و 14 دستگاه ترانسفورماتور فوق توزیع،تست موفقیت آمیز ترانسفورماتور 40MVAبرق تهران در کوتاهترین زمان، ارتباط با موسسه DITاوکراین در خصوص طرحها ، پیگیری روند صادرات به کشور عراق و حل مسائل نمایندگیهای فروش در کشور.

در ادامه جلسه دکتر فتحی پور به ایراد بیانات خود پرداختند ایشان در ابتدای سخن خود ضمن تبریک به جناب آقای دکتر حیدر زاده جهت انتصاب سرپرستی شرکت بازرگانی ایران ترانسفو از زحمات آقای گل بیانی مدیر عامل اسبق این شرکت تقدیرنمودند.

در ادامه مدیر عامل محترم به وضعیت جاری اقتصاد اشاره نموده و گفتند هر چند تصمیمات اخیر ابر قدرت جهانی شوکی را به بازار و کارخانجات وارد کرده و مسائلی را گریبانگیر همه ی شرکتها نموده است،ولی آنچه که واضح و روشن است اینست که کشور اسلامی ما بارها و بارها از این آزمون ها سربلند بیرون آمده و این معضلات نتوانسته خللی در عزم این ملت ایجاد نماید . لازمه عبور از این مسائل نیز همچون گذشته همکاری و همدلی جمعی ،کاهش هزینه ها و مقاوم سازی اقتصادی است

دکتر فتحی پور افزودند: امروز  فعالان اقتصادی و کارگران عزیز به نوعی دیگر در خط مقدم  جنگ با دشمن هستند و انشالله با نصب العین نمودن فرمایشات مقام معظم رهبری که مسیر راه را روشن شفاف نموده اند و اتحاد و کار وتلاش جدی برای برون رفت از این مسائل به موفقیت دست خواهند یافت .

مدیر عامل محترم در ادامه سخنانشان بر لزوم کار تیمی و هماهنگ و همکاری جدی تمامی شرکتهای اقماری برای رفع موانع وحل مسائل یکدیگر تاکید نموده و گفتند اتحاد و اتفاق رمز پیروزی است و من اعتقاد دارم نخبگان کارآزموده و مجرب ما که بارها نیز توانمندی خود را اثبات نموده اند میتوانند کماکان چرخه تولید را سالم و استوار حفظ نمایند. امروز وظیفه ما حفظ تمامیت و موجودیت گروه است و انشالله به پشتوانه کارکنان فهیم و زحمتکش خود که همواره با صبر و بردباری و تلاش همه جانبه پویای این مجموعه را حفظ نموده اند ، خواهیم توانست پرچمدار پویایی و سرآمدی باشیم.

 

این جلسه با ذکر صلواتی بر محمد و ال محمد خاتمه یافت .