Iran Transfo
گزارش ششمین جلسه شورای مدیران

 

 

ششمین جلسه شورای مدیران در سال 97 صبح روز چهارشنبه اول 10 مرداد ماه با حضور مدیریت محترم عامل جناب آقای دکتر فتحی پور، مدیران عامل شرکتهای اقماری، معاونین، مشاورین و برخی مدیران گروه صنعتی ایران ترانسفو برگزار گردید. این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و در ادامه طبق دستور مدیر عامل محترم هر یک حضار به ارائه گزارش فعالیتهای حوزه ی مسئولیت خود پرداختند .

رئوس مواردی که در این بخش مطرح گردید عبارت بودند از:

تلاش حداکثری برای تامین مواد مورد نیاز شرکت از منابع داخلی، افزایش 30 درصدی تست ترانسفورماتور نسبت به سال گذشته در 4 ماهه اول سال،پیگیری وصول مطالبات از شرکتهای مختلف، آمادگی برای آغاز ممیزی در هفته دوم شهریور ماه، پیگیری انجام مراحل قرارداد بیمه تکمیلی کارکنان، تلاش برای تامین منابع مالی مورد نیاز، برنامه ریزی برای حل معضلات مربوط به آزادسازی اجناس از گمرک، وضعیت مناسب قراردادهای فروش و عقد قرار داد چند دستگاه ترانسفورماتورکوره .

در بخش دوم جلسه مدیر عامل محترم به سخنرانی پرداختند و نسبت به موارد  طرح شده رهنمودهایی را برای حاضرین برشمردند. رئوس سخنان مدیر عامل محترم در حوزه ی موارد ذیل بود:

 

 

 

-  تقدیر و تشکر از مدیران و کارکنان کل مجموعه ایران ترانسفو و  عرض تسلیت به جناب آقای مهندس جعفری مدیر عامل محترم شرکت بازرگانی بواسطه فوت پدر گرامیشان و آرزوی صبر و شکیبایی برای خانواده ایشان .

-ادامه فروش و انجام به روز معاملات شرکت با توجه به شرایط اقتصادی اخیر .

-تاکید بر  تدبیر ، مدیریت هوشمندانه، همفکری و هم افزایی و رعایت و کنترل توقعات به عنوان مهمترین مقوله برای عبور از شرایط بحرانی

- رعایت اخلاق و کرامت انسانی توسط مدیران در برخورد با مجموعه تحت اختیار واحترام به شان کارکنان

- تمرکز بیشتر به مقاوم سازی اقتصادی و اتحاد و همدلی به عنوان مهمترین رهنمود رهبر انقلاب اسلامی .

جلسه ی فوق با ختم صلواتی بر محمد و آل محمد پایان یافت.