Iran Transfo
پیام مدیر عامل

«بسمه تعالی» 

به نام خداوند متعال و سپاس از درگاه ایزد منان که همگی هر چه داریم از اوست. هم اکنون که با تقبل مسئولیت مدیرعاملی در کنار شما همکاران عزیز و خانواده ایران ترانسفو قرار گرفتم، بر خود لازم می دانم از زحمات تمامی مدیران، مهندسان و کارگران عزیز که با تلاش و دانش خود سعی در حفظ و ارتقای این شرکت داشته و نقشی ستودنی و بی بدیل در پیشبرد فرایند تولید در کشور داشته اند، تشکر و قدردانی نمایم.

شرکت ایران ترانسفو از گذشته ای دور یکی از ستونهای اصلی تولید در حوزه نیرو و ارائه محصولات کیفی به صنایع مختلف کشورمان بوده و به لطف صداقت و صمیمیت نیروی انسانی تلاشگر خود کوشیده است نام خود را در راس بنگاه های فعال بخش تولید حفظ نماید.

ایران ترانسفودر دوره جدید با تکیه بر سرمایه انسانی ارزشمند خود عزم ایفای نقشی پررنگتر در فرایند تولید را دارد و تردیدی نیست ارزیابی کارشناسی وضعیت کنونی شرکت و تدوین برنامه‌های راهبردی و قابل انعطاف با هدف افزایش سطح تولید و توسعه بازار در گرو همکاری و همیاری تمامی نیروهای فعال در این شرکت است تا با هم افزایی بیشتر بتوانیم فردایی روشن تر برای خانواده بزرگ و ارزشمند این مجموعه رقم بزنیم و رضایت بخشی مشتریان شرکت را نیز حداکثر نماییم.

مجموعه ایران ترانسفو علی رغم ظرفیت ها و پتانسیلهای بالای خود نیازمند طرح تحولی است که تحقق آن بستگی کامل به تلاش و کوشش مضاعف مهندسان، مدیران و کارگران تلاشگر این مجموعه دارد. تحول این مجموعه نیازمند ریل گذاری جدید در فرایند تولید وعرضه محصولات با فناوری روز، توسعه بازارهای صادراتی و تقویت توان کارگری است که برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت آن تهیه و به زودی عملیاتی خواهد شد.

امید بنده و همکاران من این است که بتوانیم با تصمیمات کارشناسی و مفید، این شرکت را به الگویی قابل افتخار در حوزه ملی و منطقه ای تبدیل نماییم تا بار دیگر شاهد شکوفایی و تحول در فرایند تولید و ارتقای سطح کیفی زندگی و معیشتی نیروی کار ماهر و متعهد باشیم و در این مسیر حضور تمامی کسانی که در راه ارتقای این شرکت تلاش می کنند را می ستاییم و دست همکاری تمامی شما عزیزان را به گرمی می فشاریم و سلامتی و بهروزی را برای تمامی عزیزان از درگاه احدیت‌ مسئلت داریم

.

 

 من الله توفیق- ارسلان فتحی پور- 25 آذر 1395